Športové a slnečné okuliare

 
Či ste amatér alebo profesionálny športovec: Dobré športové okuliare sú vždy zmysluplným spoločníkom – pre každého, kto si chce optimálne chrániť oči, a pre každého s chybami zraku, kto je aktívny. Bez ohľadu na to, či ste vnútri alebo vonku, bežíte v daždi, bicyklujete sa v lese, hráte golf na slnku alebo ste na turistike v horách – športové okuliare si poradia s každou výzvou. Dajte si športové okuliare prispôsobiť svojim potrebám a dioptriám. A ste pripravení vyštartovať!


Ak patríte medzi ľudí, ktorí potrebujú korekciu zraku, vieme Vám vyhotoviť dioptrické slnečné okuliare. Dioptrické slnečné okuliare sú dnes už dostupné takmer pre každého a máte možnosť si vybrať aj z tých najmodernejších tvarov a módnych značiek, ktoré sú viac prehnuté alebo majú špecifické tvary. Dioptrické slnečné okuliare je voľba aj pre ľudí, ktorí z nejakých dôvodov nemôžu mať kontaktné šošovky.


Ponúkame Vám, Solitaire® Protect Sun 2: S touto povrchovou úpravou získate 100 % ochranu pred UV žiarením ako aj maximálnu ochranu proti odleskom. Povrchová úprava zabezpečuje aj ochranu proti nepríjemným odleskom, výnimočne ľahko sa čistí a je odolná vďaka odpudzovaniu vody a prachu.

Zrkadlové vrstvy s infračervený tepelným filtrom: Solitaire® Red Sun 2.
Môžete vyzerať super a zároveň byť chránení proti teplu: Zrkadlová povrchová úprava Solitaire® Red Sun 2 ponúka nielen 100 % ochranu pred UV žiarením, ale aj redukuje infračervené svetlo, čím znižuje tepelné zaťaženie oka. Kombinujte zrkadlovú povrchovú úpravu so samozafarbovacími okuliarovými šošovkami a získate úplnú a inteligentnú ochranu proti slnku.