Športové a slnečné okuliarešportové okuliare1

 

V súčasnej dobe sa slnečné okuliare stali nevyhnutnosťou a používame ich nielen v letných mesiacoch na pláži ale aj v zimných mesiacoch, či na horách alebo pri rôznych športoch. Stali sa častým doplnkom, ktorý nosíme stále.

Ľudské oko má schopnosť sa prispôsobovať zmene intenzity svetla. V prípade, že toto oslnenie je príliš veľké, dochádza k nepríjemnému oslneniu a oko nedokáže kvalitne rozoznávať okolie. Slnečné okuliare, ktorých súčasťou sú slnečné zafarbené šošovky, tento nepríjemný efekt minimalizujú. Slnečné okuliarové šošovky musia však chrániť nielen pred oslnením, ale i pred škodlivým krátkovlnným ultrafialovým žiarením, ako aj pred odleskami slnečných lúčov z rôznych, väčšinou lesklých povrchov. V prípade slnečných okuliarov platí, že estetický dizajn sa musí snúbiť s vysokou funkčnosťou. Dobré slnečné okuliare chránia svojho majiteľa pred nebezpečným slnečným žiarením a zároveň sú aj moderným estetickým doplnkom.

Ak patríte medzi ľudí, ktorí potrebujú korekciu zraku, vieme Vám vyhotoviť dioptrické slnečné okuliare. Dioptrické slnečné okuliare sú dnes už dostupné takmer pre každého a máte možnosť si vybrať aj z tých najmodernejších tvarov a módnych značiek, ktoré sú viac prehnuté alebo majú špecifické tvary. Dioptrické slnečné okuliare je voľba aj pre ľudí, ktorí z nejakých dôvodov nemôžu mať kontaktné šošovky.

Vieme Vám ponúknuť širokú škálu farebných odtieňov, z ktorých si môžete vybrať Vaše slnečné šošovky podľa Vašej voľby, v prevedení celoplošného zafarbenia šošovky alebo ako gradál. Moderné gradálové zafarbenia predstavujú obzvlášť atraktívnu kombináciu dizajnu a funkčnosti, keďže sú najtmavšie tam, kde slnečné lúče dopadajú na šošovku - teda v hornej časti. Nezávisle od farby zafarbenia Vám slnečné šošovky vždy poskytujú plnú ochranu pred UV a oslnením - bez obmedzenia a vo Vašich dioptrických hodnotách.

 

Pokiaľ sledujete najnovšie módne trendy, môžete sa tešiť na nové štýlové zrkadlové vrstvy, ktoré sú prosto "COOL". A to najlepšie na nich je, že ich vyrábame priamo podľa a na mieru Vášmu predpisu.

 

Ponúkamé Vám slnečné okuliare rôzných značiek, Rodenstock, Porsche Design, RayBan, Serengetti, Oakley, Ana Hickmann, RedBull, Baldessarini, Carrera, Gucci a mnoho iných. Pripravili sme pre Vás aj eshop na slnečné okuliare .