Prísľub kvality

Krok 1: Konzultačná schôdzka

Naprv sa s vami porozprávame o vaších požiadavkách ohľadom okuliarov, napríklad aký je typ vašej práce, či veľa cestujete, športujete alebo čítate a aké problémy s tým súvisia.

Krok 2: Sken oka

Každé oko je jedinečné. Aby sa zabezpečilo úplné využitie vášho zrakového potenciálu, vaše oči budú ideálne automaticky zmerané moderným skenerom s vysokou presnosťou pri 1 000 meracích bodoch. To umožní zohľadniť aj tie najmenšie odchýlky v oku. Na rozdiel od konvenčných meracích zariadení skener Rodenstock DNEye®nezaznamenáva iba refrakčné chyby oka, napríklad týkajúce sa sférických dioptrií, cylindra alebo osi. Meria tiež high order aberrations, (aberácie vyššieho radu), ktoré sú napríklad zodpovedné za oslabený kontrast a slabé videnie za šera.

Krok 3: Subjektívna refrakcia

Na základe merania pomocou DNEye skeneru vám urobíme subjektívnu refrakciu vrátane merania vnútročného tlaku pomocou bezkontaktného tonometru. Zmeriame váš zrak a nastavíme dioptrické hodnoty budúcich okuliarov tak, aby spĺňali požiadavky pre vaše potreby. 

Krok 4: Centrácia okuliarov:

Používame  najinovatívnejšiu technológiu pre tento účel. S konzultačným terminálom ImpressionIST® vám teraz ponúkame ešte lepšie služby, s cieľom vybrať pre vás tie najlepšie okuliare. Či už potrebujete poradiť pri výbere rámu alebo šošoviek, alebo zmerať  zrak pomocou 3D video systému, terminál je určený predovšetkým náročným nositeľom okuliarov. Pretože vďaka presnému vymeraniu a nastaveniu dostanú okuliare, ktoré im dokonale sadnú.  

Krok 5: Výsledok

Stojí to za to! Dáta z meracieho zariadenia aj informácie zo subjektívneho testu videnia sa pošlú spoločnosti Rodenstock spolu s vašou objednávkou. To nám umožní vyrobiť dokonalé sklá, ktoré sú optimálne prispôsobené vašim očiam v každom jednotlivom bode pohľadu. Technológia DNEye® vám umožní využiť váš zrakový  potenciál na maximum. Výsledkom sú rozsiahlejšie zóny videnia a ostrejší zrak s vysokým kontrastom, a to aj za šera. Stručne povedané, je to nový vizuálny pocit, ktorý nikdy predtým neexistoval. Prirodzene, rovnaký postup sa používa aj na prispôsobenie našich slnečných okuliarov.