Očná optika OPTIK PETRÍK

Firma OPTIK PETRÍK vznikla v roku 1991. Jej prvým krédom bolo, aby sa táto optika stala priekopníkom komplexných optických služieb. V roku 2006 sa firma pretransformovala na spoločnosť s.r.o. 
"Chceme sa stále odlišovať od iných očných optík. Chceme byť iní a zároveň najlepší."

Svojim klientom poskytujeme hlavne odbornosť a kvalitné poradenstvo. Vysoko špecializovaný personál Vám ochotne pomôže nájsť to najlepšie riešenie pre Váš zrak a pohodlie. Našou prioritou je Váš zrak. 
Práve kvalitou poskytovaných služieb sa odlišujeme od ostatných očných optík;

  • meranie zrakovej ostrosti pomocou počítačového foroptera,
  • výber okuliarových rámov pomocou kamerového systému,
  • centrácia individuálnych šošoviek pomocou kamerového systému,
  • odborné poradenstvo,
  • meranie vnútroočného tlaku pomocou bezkontaktného tonometru.


Fotogaléria našej prevádzky:

 

Očná optika získala certifikát pre individuálne progresívne šošovky Impression FreeSign® od firmy Rodenstock. Očná optika investuje do inovácií oftalmologických prístrojov pre dokonalé meranie zrakovej ostrosti. Poskytujeme aplikáciu kontaktných šošoviek.
V našej ponuke nájdete okuliarové rámy svetoznámych výrobcov, ktoré sú ekonomicky prístupné. Snažíme sa klientom poskytnúť hlavne kvalitu dioptrických rámov. Očná optika je vybavená kvalitným bezšablonovým brúsom, ktorý zabezpečuje vysokú kvalitu zhotovenia kompletných okuliarov.


Personál optiky je odborne školený v obore očný optik a diplomovaný očný špecialista a optometrista. Ochotne Vám pomôžeme pri výbere okuliarového rámu a vhodného typu okuliarových šošoviek pre Vaše potreby.