Porsche Design okuliare

Kvalita, luxus, originalita a elegancia sú znakmi tejto prestížnej značky. Luxus značky Porsche Design ®sa neprezentuje v kontexte predraženosti bez substancie či hodnoty, ale ako technologický luxus garantujúci vysokú kvalitu založenú na inovácii, funkčnosti a precíznosti detailov. Okuliare  sú určené pre sebavedomých a odvážnych ľudí, ktorí sa neboja definovať, čo chcú a potrebujú.

Radi sa odlišujú od iných, rozdiely však nehľadajú vo výstrednosti, ale práve v čistých líniách a originálnych detailoch. Základom sú kvalitné materiály a pri spracúvaní sa využívajú najnovšie technologické inovácie. Modely sa vyznačujú dizajnérskymi prvkami využívanými v automobilovom priemysle.

Okuliare Porsche Design® sú jedinečnou súčasťou osobného imidžu nositeľa. Značka Porsche Design® ponúka vo svojom portfóliu korekčné okuliare vyrobené zo starostlivo vyberaných materiálov, poskytujúce vysoké pohodlie pri nosení. Ponúka aj slnečné okuliare s vysokou ochranou proti UVA a UVB žiareniu s polykarbonátovými šošovkami odolnými voči rozbitiu a okuliare na čítanie s ergonomicky tvarovanými straničkami zamerané na štýl a funkčnosť.

Porsche Design teraz prichádza tiež s kolekciou dámskych slnečných okuliarov. Jej cieľom je osloviť sebavedomé ženy, ktoré sa neboja konkurencie vo svete mužov. Dámska kolekcia obhajuje pozíciu značky svojím viac funkčným než dekoratívnym dizajnom. Základom ich príťažlivosti sú čisté línie, precízne spracovanie a ženskosť.